Office-ProgrammeKostenlose Programme

Office 2016 Pro Türkisch 64 Bit oder 32 Bit kostenlos herunterladen

Office 2016 Pro uygulamalarını tek tıklamayla ücretsiz indirebilirsiniz. Gündelik yaşantınızda bir çok yerde siz bu programlar kolaylık sağlayacaktır.

Office 2016 Pro Nedir?

Office 2016, Microsoft’un ofis uygulamalarının en güncel sürümüdür ve bir dizi yenilikçi özellik sunar. Bu yazıda, Office 2016’nın indirme linklerini paylaşıyorum. Paylaştığım linklerde bütün güncellemeler mevcuttur.

Programın kurulumu normalden uzun sürmektedir. Bunun nedeni içerisine güncellemelerinde dahil edilmiş olmasıdır. Normal kurulumdan uzun sürecek kısım ise güncellemelerin yüklenme sırasıdır. Kurulum tamamlanana kadar bekleyin. “Kurulum Tamamlandı” yazısı çıktığında Office 2016 Pro tamamen kurulmuş olacaktır.

Office 2016 ISO dosyaları tamamen orijinal olup Microsoft’un resmi sitesinden alıntılanmıştır. Kurulum sonrası lisanslama işlemi için hemen aşağıda bulunan lisanslama başlığına tıklayabilirsiniz.

Office 2016 Pro Zararlı mı?

Office 2016 Pro, kesinlikle zararsız bir programdır. Fakat diğer sitelerden indirme sağladığınızda içerisine tonlarca virüs entegre ediyorlar. Farklı sitelere güvenerek dosya indirmesi yapmayın. Benim aşağıda paylaşmış olduğum Office 2016 Pro İndirme bağlantıları tamamen temiz ve orijinal ISO dosyalarıdır.

Office 2016 Pro İndir
Office 2016 Pro İndir

Office 2016 Pro İndir

64 Bit Office 2016 İndirmek İçin Tıklayın 32 Bit Office 2016 İndirmek İçin Tıklayın Office 2016 Etkinleştirme İşlemi İçin Tıklayın

Leiten Sie die aktuelle URL um

Seien Sie nicht egoistisch im Wissen, damit es in Hülle und Fülle zurückkommt.

Instagram

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben.

Meinen Namen, meine E-Mail-Adresse und meine Website in diesem Browser für die nächste Kommentierung speichern. In Verbindung stehende Artikel

Überprüfen Sie auch
de_DE_formalDeutsch (Sie)

Primäre Seitenleiste

Bitte UNTERSTÜTZEN SIE UNS, indem Sie den Werbeblocker deaktivieren.