Erhalt eines GiveawaysLaden Sie Programme herunterKostenlose Lizenzen

Pazu Youtube Converter-Lizenzschlüssel

Pazu Youtube Converter Key

Pazu Youtube Converter programını 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz eşantiyon lisansıdır. Programın yapımcısı tarafından sizlere ücretsiz sunulur. Aşağıda lisansı alabileceğiniz ücretsiz bağlantılar mevcut.

Pazu Youtube Converter Nedir?

Pazu Youtube Converter, Youtube de yer alan videoları veya müzikleri istediğiniz formata dönüştürmenizi ve indirmenizi sağlar. Youtube mp3 dönüştürücüsü programıdır. Playlist’e eklemiş olduğunuz bütün müzikleri mp3’e dönüştürüp toplu bir şekilde indirebilirsiniz.

Bunun yanında indirmeden de müzikleri dinleyebilirsiniz. Yani hem Youtube mp3 dönüştürücü hem müzik dinleme programı hem de müzik indirme programı olarak kullanabilirsiniz. Youtube müzik uygulamasının premium sürümü gibi düşünebilirsiniz. İndirme yaparken hangi formatta indirebileceğiniz hatta sesin kalitesini dahi ayarlayabilme imkânınız var.

Program aslında çok mantıklı ve basit bir program. İnternet üzerinde Youtube mp3 dönüştürücüsü aramakla uğraşmak yerine istediğiniz her müziği sadece bir programla indirebiliyorsunuz üstelik reklamlarla uğraşmıyorsunuz.

Playlist oluşturabilmek için oturum açma zorunluluğu var. Youtube Müzik üzerinden normal Google hesabınızla oturum açıyorsunuz ve ardından keyfinize bakıyorsunuz. Pazu Youtube Converter pratik bir programdır, tavsiyemdir.

Pazu Youtube Converter
Pazu Youtube Converter

Pazu Youtube Converter Özellikleri

  • Pazu YouTube Music Converter, YouTube Music şarkılarından, albümlerinden ve oynatma listelerinden ses dosyaları indirmenizi sağlar.
  • Bu araç ayrıca, indirilen ses dosyalarını, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV ve AIFF gibi popüler biçimlere dönüştürmenize yardımcı olur.
  • Toplu indirme işlevi, aynı anda birden fazla video indirmenize yardımcı olur, bu da zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.
  • Pazu YouTube Music Converter’ın bir diğer önemli özelliği, indirilen şarkılara kapak resimleri, sanatçılar ve albümler gibi tüm meta verileri eklemenize izin vermesiydi.
  • Ayrıca, dönüştürme işlemi sırasında yüksek kaliteli ses çıkışını koruyabilir.

Pazu Youtube Converter Key

Klicken Sie hier, um zur Lizenzschlüssel-Kaufseite zu gelangen Klicken Sie hier, um das Programm herunterzuladen

Leiten Sie die aktuelle URL um

Seien Sie nicht egoistisch im Wissen, damit es in Hülle und Fülle zurückkommt.

Instagram

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben.

Meinen Namen, meine E-Mail-Adresse und meine Website in diesem Browser für die nächste Kommentierung speichern. In Verbindung stehende Artikel

Überprüfen Sie auch
de_DE_formalDeutsch (Sie)

Primäre Seitenleiste

Bitte UNTERSTÜTZEN SIE UNS, indem Sie den Werbeblocker deaktivieren.