Free LicensesAntivirus ProgramsReceiving Giveaways

Bitdefender TotaL Security 2023 Key Activation 180 Days

Bitdefender Total Security 2023 Key

Bitdefender Total Security Key, antivirüs programını 3 ay boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz bir eşantiyon lisansıdır. Bitdefender bu lisansı kullanıcılarına programı 3 ay boyunca kullanıp denemeniz için dağıtmaktadır.

Bitdefender Total Security Nedir?

Bitdefender Total Security, piyasada bulabileceğiniz antivirüs programlarının en iyileri arasında yer almaktadır. Zaten antivirüs programları arasında bir tercih yapmak istiyorsanız Kaspersky, Eset NOD32, Bitdefender arasında seçim yapmanız sizin için en iyisi olacaktır. Çünkü bu antivirüs programları Dünya devleri diyebilirim.

Bitdefender Total Security de bu seçilmesi gereken antivirüs programları arasında yer alan bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızın hem performansını arttıracak bileşenler hem de bilgisayara bulaşabilecek virüsleri engelleme bileşenlerine sahiptir. Sadece bunlarla da kalmaz. Sizlere vpn sunarak internet üzerinde anonim gezmeniz olanak tanır.

Programın asıl iki amacına değindik aslında bunlar hızlandırma ve virüsleri yok etmek. Bu iki amacı birden en iyi icra eden program Bitdefender Total Security’dir. Sadece antivirüs olarak değerlendirdiğiniz zaman 1. sırada gelmiyor. Ama iki amacını bir anda en iyi şekilde çalıştıran en iyi programdır. Programın kullanımı kolay ve stabil çalışıyor.

Birde lisans konusunda kullanıcılarının her zaman yüzünü güldürmüştür. Çeşitli promosyonlar yaparak ücretsiz lisans dağıtıyorlar. Bir kereliğe mahsus değil bunu defalarca gördüm. Hemde dağıttıkları lisanslar 1 ay ve 2 ay gibi kısa süreli değil tam tamına 3 aylık bedava lisans dağıtıyorlar. Bu konuda da tebrik edebileceğim tek antivirüs programıdır.

Biraz teknik özelliklerine girmek istiyorum. Bitdefender Total Security bilgisayarımız için neler sağlıyor ve bizim nasıl işimize yarıyor diyorsanız direk konuya bodoslama dalalım. Programın asıl amacından biri olan hızlandırma mevzusu için bilgisayar optimizasyonu özelliği sunuyor. Yani bilgisayarınızı yavaşlatan etkenleri bularak düzeltir ve bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlar.

Fidye yazılımların karşı tam koruma sağlar. Fidye yazılımları ise adından da anlaşılacağı gibi dosyalarınıza erişilmesi için belirli para karşılığında oluşturulmuş yazılımlardır. Bunun yanında sizlere VPN özelliği sunarak internet üzerinde anonim olarak dolaşmanızı sağlar. Ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde bilgisayarınızdan yasaklı sitelere erişmek imkânsız olacaktır. Eğer evde çocuk veya genç varsa on numara bir özellik.

Güçlü şifreler oluşturup oluşturduğunuz şifreleri gizli bir şekilde depolayabileceğiniz bir özellikte sunmakta. Böylelikle şifrelerinizi bulmaları çok zor ve aynı zamanda şifrelerinizi kırmaları da bir hayli zor oluyor. Yani güvenlik adına bir çok özelliği mevcut bunların yanında 6 aylık beleş bir lisans. Yemeyen yanında yatsın diyorum başka da bir şey demiyorum.

Bitdefender Total Security 2023 Key
Bitdefender Total Security 2023 Key
Dipnot: Bitdefender Total Security 2023 özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için here click here.

Bitdefender Total Security 2023 Özellikleri

 • Her işletim sistemi için koruma: Windows, macOS, Android ve iOS
 • Computer acceleration
 • Ebeveyn Kontrolü
 • Kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına karşı koruma
 • Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Koruması
 • VPN

Bitdefender Total Security 2023 Key

Lisans Key Almak İçin Tıklayın
NOT: Yukarıdaki bağlantıya tıklamadan önce VPN programı kullanarak UKRAYNA’ya bağlanmanız gerekir. Bağlandıktan sonra sizden E-posta adresinizi ve ardından kayıt olmanızı isteyecektir. Bu adımları takip ederek 3 aylık bedava lisans key alabilirsiniz.

Ömer Bozdi

Don't be selfish with knowledge so that it multiplies.

Related Articles

6 Comments

 1. ARKADASLAR BU STE CN UCRETSZ 6 AYLIK PREMIUM HESAP OLUSTURDUM YAPAMAYANLAR ICIN

  F SECURE ANTIVIRUS PROGRAMI HERALDE HARKES BILIYORDUR

  HESAP ADI:tarik manisali

  mail isterse:[email protected] google de mail adresi temp mail.io ordan bulabilirsiniz

  sifre:keylerBENDEN123 aynen bu sekilde

  gule oynaya kullanin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
en_USEnglish

Adblock Detected

Please SUPPORT us by turning off the Ad Blocker.